Overlander
Posts: 2
Joined: Fri Dec 02, 2022 10:08 pm

Zero W voor geluidsopname.

Wed Feb 08, 2023 8:19 pm

Ik heb een Zero W liggen waar ik een USB microfoon op wil aansluiten. Als besturing gaat er Raspbian Lite (CLI) opkomen.

De Pi blijft non-stop aanstaan en is een simpele on/off button nodig (Heb een Grove - Red Led Button liggen) om de microfoon aan en uit te zetten. Bij de opname moet automatisch datum en tijd komen (ik gebruik RTC module) en het aantal Db (ik heb ter controle een Db meter tot op 2% nauwkeurig bij 80Db). Opname moet naar MP3 met automatisch de datum en aantal Db als naam, wanneer de uitknop weer ingedrukt gaat worden.

Is dit mogelijk en zo ja, wil iemand mij hierbij helpen?

Hartelijke groet en b.v.d.



PS: Microfoon ben ik nog niet over uit omdat ik mijn eigen niet wil uitlenen (te duur) die degelijke opnames kan maken. En om de reden waarom (immers willen mensen dit toch weten), geluidsopnames van huiselijk geweld. Ik heb niet de kennis om dit even snel zelfs uit te zoeken en te programmeren.

Return to “Nederlands”